Milka choco brownie – užijte si chvilku jen pro sebe

Milka choco brownie – užijte si chvilku jen pro sebe

Předvánoční čas je klasickým obdobím plným shonu a spěchu. Ale i během roku se zapomínáme zastavit a užít si chvilku jen pro sebe. Právě ta malá chvilka, kterou jsme schopni sami sobě věnovat, nám ve výsledku může být prospěšná. Každý z nás by takovou chvilku měl sám sobě věnovat. Může to být chvilka v podobě něčeho dobrého, jako třeba Milka choco brownie s čokoládou z alpského mléka.

 

Milka choco brownie je v balení šesti menších kousků mini dezertíků (každý z nich je balen zvlášť). Vychutnat si ji můžete sami, při šálku čaje nebo kávy, ale ještě lépe Vám bude chutnat při posezení s kamarádkou, kdy proberete vše „důležité“ a udělat si takovou tu dámskou chvilku (ty já tedy tuze ráda :-). Sama pro sebe mám času opravdu málo (jako každá pracující máma dvou malých dětí), ale snažím se ho tu a tam najít a prostě jen tak „vegetit“.

Pokud jde o její servírování, tak v tomto směru se fantazii meze nekladou. Dá se servírovat jen tak, nebo si Milku choco brownie můžete obohatit o ovoce, krém nebo jako v mém případě o sypání a pohrát si lze i s jejím tvarem, já jsem zvolila vykrajovátko a tvar hvězdiček.  Je tolik variant servírování, že než je všechny vyzkoušíte, máte o nespočet chvilek pro sebe postaráno. Tak neváhejte, posaďte se a dopřejte si chvilku jen pro sebe.

Ala

Dobroty do bříška

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *