Bebe Dobré ráno aneb začínáme den snídaní

Bebe Dobré ráno aneb začínáme den snídaní

Nevím jak u vás, ale u nás jsou rána zpočátku ospalá a pak najednou hektická. Nejhorší je to během pracovního týdne. Vypravuji děti do školy a do školky, k tomu ranní venčení psa a chystání do práce. Vždy se mi hodí cokoliv, co by mi mohlo ráno trochu ulehčit. I přes všechen ten shon se u nás nezapomíná na snídani. Snídaně je důležitá a člověku dodá potřebnou energii na celé dopoledne.

Pokud máte chuť na sladkou snídani, můžete sáhnout po sušenkách BeBe Dobré ráno, pokud je doplníte o mléčný výrobek (jogurt, kefír, acidofilní mléko), ovoce (dodá vám potřebné vitamíny, já mám po ránu v oblibě banán, jablko nebo hroznové víno), nápoj (pro potřebnou hydrataci, u mě je to po ránu bylinkový nebo zelený čaj) zajistí vám díky pomalu uvolňovaným sacharidům dostatek energie, které na dopoledne potřebujete.

Pakliže sladkým snídaním zrovna nefandíte, můžete si tyto sušenky dát místo snídaně na svačinu, i ta je dle mého důležitá.

Sušenky Bebe Dobré ráno jsou tu pro vás v několika variantách, a to „na tvrdo“ s čokoládou nebo meruňkou (v balení jsou čtyři kusy sušenek) a „naměkko“ s borůvkou nebo jahodovou náplní (v balení je jedna, za to vydatná sušenka).

  

Sušenky Bebe Dobré ráno jsem si oblíbila proto, že obsahují kvalitní celozrnné obiloviny a v rámci vyvážené snídaně vám potřebnou energii mohou dodávat až po dobu 4 hodin.

Nejvíce mi chutnaly Bebe Dobré ráno naměkko s borůvkou. Sušenka je opravdu měkká a vydatná, borůvku v ní ucítíte a není tak sladká jako variace s jahodovou náplní, ta byla na můj vkus už moc sladká. Pokud máte rádi sušenky křupavé, tak vám přijdou vhod Bebe Dobré ráno na tvrdo a za mě vedou jak jinak než čokoládové. Všechna balení se díky své velikosti pohodlně vejdou do kabelky nebo batohu a mohu je tak mít u sebe i pro případ svačiny, nebo rychlého přísunu energie.

Ala

Dobroty do bříška

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *