Cake Smile dortíky, které Vám vykouzlí úsměv na tváři nejen ve Vaší oblíbené kavárně

Cake Smile dortíky, které Vám vykouzlí úsměv na tváři nejen ve Vaší oblíbené kavárně

Každý máme, nebo bychom měli mít, nějaké místo, kde relaxujeme, kde se potkáváme s přáteli, nebo jen prostě jsme. Já takovéto místo mám a jsem za to moc ráda. Je jím moje oblíbená kavárna Coffee Bubble. Velmi ráda tam chodím s kamarádkou na kávu a jak to tak bývá při dámských setkáních i na něco dobrého na zub. Z řady dobrot, které je možné si v kavárně vybrat, jsem si oblíbila nejen oku lahodící dortíky. Jsou to totiž dortíky od Cake Smile. Řekla bych, že je to pro ně příznačné. Tyto usměvavé dortíky, jak je s oblibou nazývám, Vám totiž mohou vykouzlit úsměv na tváři a to nejen ve vaší oblíbené kavárně.

Nemusíte být zapřisáhlými vegany či vegetariány, abyste si na takovém dortíku mohli pochutnat dokonce, i když máte nějaké omezení stravy, např. celiakie apod. můžete se do nich bez výčitek pustit. Dortíky jsou veganské v RAW kvalitě. Ráda vím, co jím a tak i proto je mi sympatické, že v kavárně máte u každé laskominy napsáno její složení. V případě usměvavých dortíků jsem se do nich pustila zcela bez výčitek, protože obsahují pouze kvalitní rostlinné suroviny (jako například datle, slunečnice, kokosový olej, nepražené kakao atd.) jsou bez chemických barviv, sladidel, konzervantů nebo jiných chemických aditiv či alergenů.

Usadila jsem se do pohodlného křesílka, objednala si kávu a vybrala si jak jinak než čokoládový dortík. Ten se na mě totiž usmíval nejvíce, a to vedle dortíku kokosového, jahodové a borůvkového. Poté, co mi mou objednávku donesla milá servírka, jsem se do toho s radostí a bez výčitek pustila. To víte, asi jako každá žena, čas od času řeším váhu, ale v tomto směru jsem měla „čisté svědomí“. Tak neváhejte a vychutnejte si svůj usměvavý dortík, třeba jen tak pro radost nebo pro lepší den. Pokud nebudete chtít zůstat jen u jednoho dortíku je možné se v kavárně domluvit a můžete si domů odnést rovnou celý raw dort (klasický nebo ve tvaru srdce) a překvapit své milé usměvavým dortem třeba na rodinnou oslavu.

Pokud se chcete o dortících od Cake Smile dozvědět více, tak můžete zabrousit na jejich faceboookové stránky a pokud nevíte, kde se nachází má oblíbená kavárna (třeba chodíte okolo a ještě jste tam nebyli) tak můžete nakouknout na tomto odkazu facebookových stránek kavárny Coffee Bubble.

Text a foto: Alena Chramostová (Dobroty do bříška)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *