Čupr bedýnky aneb žádná anonymní zelenina či ovoce z velkoskladu

Čupr bedýnky aneb žádná anonymní zelenina či ovoce z velkoskladu

Čerstvé, kvalitní a především místní potraviny bez náročných dlouhodobých transportů pěstované a s ošetřované v kontrolovaných pěstebních režimech. To vše vám mohou poskytnout lokální pěstitelé, tak proč toho nevyužít? V Čupr bedýnkách nikdy nenajdete anonymní zeleninu či ovoce z velkoskladu. Pakliže nemají dostatečné množství plodin, raději nic nenabízí.

Hlavními produkty bedýnek jsou Bedýnka OVOZEL, obsahující 10–12 druhů sezónního ovoce a zeleniny o celkové váze cca 8 – 10 kg a Bedýnka MINIZEL nabízející pouze zeleninu, a to 6–8 druhů o celkové váze cca 5-7 kg. Dále si můžete vybrat sezónní ovoce a zeleninu i samostatně, stejně jako mošty, brambory, med atd.

Od nemalého množství prodejců zeleniny a ovoce se Čupr bedýnkyliší hlavně tím, že si část produktů pěstují sami.

Bedýnky jsou sestavovány ze sezónních plodin, které jsou většinou jeden den na poli a druhý až třetí den již v bedýnce u zákazníka (brambory, cibuli, česnek nebo jablka je možné i chvíli skladovat a neběží se pro každý kus extra). Bedýnky tak s ohledem na aktuálně rostoucí plodiny nelze nabízet celý rok, proto si je můžete pořídit a snad i vychutnat jen od konce května zhruba do Vánoc (mají-li dodavatelé část své úrody uskladněnu, sestavuje se zimní verzi bedýnky ještě v lednu, ale za sníženou cenu, protože se nejedná o čerstvé plodiny).

Čupr bedýnky dodávají lokální suroviny, a proto se na jejich bedýnky můžete těšit v okolí Chomutova (Jirkov, Most, Litvínov, Teplice), ale třeba i v Ploskovicích, Ústí nad Labem, Děčíně a Litoměřicích.

Pakliže se o Čupr bedýnkách chcete vědět více, podívejte se na jejich stránky, kde si můžete objednat aktuální suroviny (www.bedynky.inshop.cz )

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *