Jacobs aneb snít se dá i s otevřenýma očima

Jacobs aneb snít se dá i s otevřenýma očima

Vychutnejte si šálek lahodné rozpustné kávy Jacobs, jejíž aroma si podmaní vaše smysly a Vy můžete snít s otevřenýma očima. Rozpustné kávy Jacobs se vyznačují skvělou chutí a jedinečným aroma. Záleží jen na Vaší fantazii, v jaké formě si je dopřejete, hodí se i do mléčných variant.

Novinky z řady Jacobs Barosta Edition jsou určeny pro všechny, kteří si nedovedou představit den bez šálku skutečně lahodné a silné kávy.

Jacobs Barista Crema je rozpustná káva se spojením 3 % mletých zrn potěší nezaměnitelnou chutí a vůní přírodně mleté kávy. Navíc díky jemné krémové pěně, která zdůrazňuje bohatou chuť v každém šálku, si můžete vychutnat kávu jako z kavárny i z pohodlí vašeho domova.

Jacobs Barista Americano je intenzivní a chuťově výrazná černá rozpustná káva, která si díky obsahu 15 % namletých kávových zrn a inovační technologii uchovává v každé granuli výrazné aroma a jedinečnou bohatou chuť přírodní kávy. Tato kombinace instantní a mleté kávy je charakteristická tím, že v šálku zanechává kávovou sedlinu z čerstvě namletých zrn.

   

Měla jsem možnost vyzkoušet obě rozpustné kávy Jacobs.

Jacobs Barista Crema mě mile překvapila vůní jako u čerstvě namleté kávy, lahodnou, plnou a zároveň jemnou chutí a hezky držící pěnou. Jacob Barista Crema je káva jemnější s bohatou hustou pěnou.

Jacobs Barista Americano je intenzivní a chuťově výrazná černá rozpustná káva s výrazným aroma a chutí kávy. Jacobs Barista Americano krásně voní, má výrazné aroma a dobře se rozpouští.

Tak si vychutnejte svůj šálek kávy a zasněte se, třeba i s otevřenýma očima 🙂 a můžete se inspirovat i dezertem v podobě kávovo čokoládového cheesecaku.

Ala

Dobroty do bříška

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *