Jiří Červenka … okoření Vaše chutě

Chtěla bych Vám touto cestou představit firmu Jiří Červenka, která se zabývá mícháním, balením a distribucí zboží a surovin. Vybrat si můžete v  e-shopu poctivě a chutně z poctivého koření, chutné kávy nebo surovin zdravé výživy.

Jiří Červenka …okoření Vaše chutě…

Firma Jiří Červenka zahájila svoji činnost v roce 1995 a od prvopočátku se zabývala balením a distribucí zboží, surovin. Firma je v současné době schopna poskytnout kompletní servis pro své zákazníky, počínaje skladováním vstupních surovin, jejich umícháním, balením, kompletací, skladováním a konče distribucí ke konečnému zákazníkovi. Výrobní a balící prostory firmy splňují přísné podmínky pro manipulaci s potravinami, firma má zavedený systém HACCP, který definuje správnou výrobní a hygienickou praxi.

Do mísícího zařízení se suroviny dávkují dle přesně stanovených výrobních receptur. Obsluha zařízení je zodpovědná za vstupní i výstupní kontrolu surovin, resp. výrobku. Hotové výrobky jsou baleny do různých druhů schválených potravinářských obalů a rozvážejí se dle přání zákazníka.
Velikost balení  je od 10 g do 25 kg (strojní i ruční balení).

V e-shopu firmy poctiveachutne si můžete vybrat z nepřeberné řady produktů firmy. Kvalita, barva, vůně i šíře nabídky mnohonásobně převyšuje standartní sortiment supermarketů. Pokud hledáte poctivé a chutné výrobky za rozumnou cenu, věřím, že si vyberete.

www.cervenkajiri.cz

www.poctiveachutne.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *