Lipton aneb vychutnejte si šálek čaje podle vaší chutě a nálady

Hlavně, když je počasí chladné člověk ocení šálek lahodného čaje. Lipton nabízí několik typů ovocných směsí, a to až od plně ovocných až po ty, které mají kořeněný nádech. Vybírat můžete s příchutí cherry love, exotic passion, go go ginger, warm me up a rapsberry punk.

Příchuť cherry love vás okouzlí kombinací jahod a třešní. Pokud máte chuť na něco exotičtějšího, tak určitě vyzkoušejte příchuť exotic passion. Vychutnat si můžete kombinasi chutí passion fruit a pythaia s lehce netradiční arónií.

Z jemně kořenitých chutí pak přijde vhod go go ginger, jak název sám napovídá, tak tato příchuť vás překvapí kombinace ostřejšího zázvoru, skořice a jemně nasládlého jablka. Pokud se vrátíte prochladlí z venkovní procházky určitě vás zahřeje čaj warm me up, který vás prohřeje díky kombinace koření, a to skořice, kardamomu, hřebíčku, zázvoru a pomerančové kůry.

Pro ty, kteří hledají nespoutanost a rebelií je tu čaj raspberry punk, jedná se o netradiční kombinaci chutí, a to malin, limetkové kůry a rozmarýnu.

Ať už si vyberete jakoukoliv příchuť čaje a chcete podtrhnout jeho chuť tak Vám doporučuji přidat do čaje i jeden z druhů ovoce (např. čerstvé maliny nebo jahody), které obsahuje a u kořeněných čajů zase využijte koření (pár kousků hřebíčku, snítku rozmarýnu nebo skořici).

Ala

Dobroty do bříška

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *