Mentos aneb jaké zvyky máte nejraději? SOUTĚŽ!!!

Mentos aneb jaké zvyky máte nejraději?

Každý z nás má nějaké ty zvyky, kterých se držíme. Pro někoho jsou natolik důležité, že si bez nich nedokáže představit den, pro někoho znamenají rituál, díky němuž má třeba štěstí. I já mám své zvyky. Jedním z nich je žvýkání žvýkačky, když vyrážím na delší cestu autem. V přihrádce auta mi tak nesmí chybět žvýkačky. Při svém zaměstnání jezdívám i na delší cesty, a abych se udržela svěží a v plné pozornosti naučila jsem se před začátkem cesty sáhnout po žvýkačce, třeba po žvýkačkách Mentos, u kterých si mohu vybrat z řady příchutí. Vedle povinné výbavy, která je v autě zapotřebí tak u mě najdete i potřebný balíček žvýkaček. 🙂

Další zvyk, který mám je přání dobré noci a dobrého rána v naší rodině, ať už si takto přejeme s manželem nebo s našimi dětmi, je to pro mě důležité. Večer se mi tak po náročném pracovním dnu lépe usíná a ráno mám díky přání dobrého rána hned více odhodlání zvládnout, třeba i ten nejnáročnější den.

Jaké zvyky máte nejraději VY? :-), pokud se o ně chcete podělit, tak se zapojte do SOUTĚŽE na FB stránkách Dobrot do bříška.

Ala

Dobroty do bříška

#MeAndMentos

#SílaŽvyku

#MentosFreshMoment

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *