Mentos – překonejte sílu ž(z)vyku

Mentos – překonejte sílu ž(z)vyku

Každý z nás dozajita zná žvýkací bonbóny Mentos. To, že si do žvýkacího bonbónu můžete kousnout a nevylomíte si u toho zub, je známá věc, ale co kdybyste mohli zvyk změnit na žvyk? Změna je život, a tak se nebojte opustit své staré zvyky a dejte se na objevování nových zvyků (žvyků) :). Inspirací vám mohou být tyto spoty.

Žvýkací bonbóny jsou tu stále, ale vedle nich jsou tu i žvýkačky Mentos, které sice na první pohled vypadají jako bonbóny, ale jsou to žvýkačky.

Měla jsem možnost vyzkoušet všechny příchutě, které vám žvýkačky Mentos pure fresh mohou nabídnout, a to:  spear mint, fresh mint, bubble fresh, lemon, strawberry. Pro mě nejlepší příchuť byla citrónová. Mám ráda, když žvýkačka „štípne“.

Mentos pure fresh žvýkačky Vám přinesou dlouho trvající intenzivní svěžest, jsou bez cukru, s tekutým jádrem a s výtažkem ze zeleného čaje. Mentos pure fresh strawberry výtažek ze zeleného čaje neobsahuje, ale tekutou náplň má také.

A protože je čas na změnu zvyků vyhlašuji bleskovou SOUTĚŽ

Kdo, mi jako první napíše, jaké všechny příchutě nabízí žvýkačky Mentos pure fresh (nápovědu najdete výše), má zasílací adresu v ČR, může vyhrát tento balíček a zapracovat tak na změně zvyku na žvyk :-).

Ala

Dobroty do bříška

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *