Pečení je radost! Hera je pečení!

Pečení je radost! Hera je pečení!

Značka Hera je tradičním partnerem všech milovníků a milovnic pečení. Je nedílnou součástí našich rodin a kuchyní již více než 85 let. Heru využije ať už chceme své blízké potěšit jednoduchým dezertem nebo se chystáme ohromit hosty famózním narozeninovým dortem. Kdo má značku Hera rád, dobře ví, že pečlivě sleduje aktuální gastronomické trendy jak v oblasti receptů, tak v oblasti nápaditého zdobení a foodstylingu.

Hera je kvalitní rostlinný tuk. Skvěle se hodí na pečení sladkého i slaného pečiva. Těsto se díky rostlinnému tuku Hera velmi dobře zpracovává. Zárukou prvotřídní kvality tohoto produktu nejsou pouze kvalitní ingredience, z nichž je tento produkt vyroben, ale také léty prověřené zkušenosti mnoha generací hospodyněk. Hera obsahuje 72% tuku a je k dostání v obchodech ve 250 g balení.

Hera máslová příchuť je mladší sestrou klasického rostlinného tuku Hera. Vedle klasického pečení ji lze však také díky vyššímu obsahu tuku použít do krémů, krémových dezertů a dortů.

Pakliže hledáte typy a trika jak upéct něco dobrého a inspirovat se vyzkoušenými recepty, tak se podívejte na stránky věnované pečení s Herou www.pecenijeradost.cz

Dobroty do bříška

Zdroj: https://www.unilever.cz/brands/our-brands/hera.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *