Svět plodů dobroty nejen pro zdravé mlsání

Svět plodů dobroty nejen pro zdravé mlsání

SVĚT PLODŮ, je tým mladých lidí, kteří se zabývají prodejem potravin a vzděláváním v oblasti výživy člověka a tématy se stravováním. V současnosti je Svět plodů z části dovozcem, z části zpracovatelem a provozovatel i kamenné prodejny (Rýmařov, Olomouc, Zlín) a internetového maloobchodu a velkoobchodu s trvanlivými rostlinnými, převážně sušenými plodinami z celého světa jakými jsou ořechy prémiové kvality, sušené ovoce bez přidaných aditiv, semínka, superpotraviny, obiloviny, luštěniny, vanilky, kakaové a kokosové výrobky, panenské oleje a další.

Tým ze Světa plodů začal i s výrobou RAW tyčinky, ve variantách (kakao, jahoda, malina, sezam), které vyrábí ze sušených plodů, které prodávají. Dále se zabývají i mícháním směsí (z ořechů, ovoce, semínek, müsli) a balením méně známých a dostupných surovin do praktických stojících balení se zipem.

Aktuálním cílem Světa plodů je nadále budovat „široký“ sortiment trvanlivých potravin. Znamená to nabídnout zákazníkům jednu surovinu v několika jakostech z různých koutů světa v ekonomickém balení pro celé rodiny a zainteresované komunity lidí.

Pokud Vás zajímá nabídka produktů Světa plodů, tak navštivte jejich e-shop, kde se dozvíte více o jejich sortimentu: https://www.svetplodu.cz/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *